خرید اینترنتی آموزش گیتار کلاسیک

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه گیتار استفاده شده

با این مجموعه یک موفقیت سریع و شگفت انگیز را تجربه کنید

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین و ساده ترین راه برای یادگیری گیتار کلاسیک است.

آموزش سریع گیتار کلاسیک

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

فقط  17500 و 35000 تومان!          شماره مجوز: ۱۵۵/۵۴۸۵۱

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با گیتار زدن خود شگفت زده خواهید کرد

فرم مناسب و اهميت ناخن در گيتار كلاسيك

در نواختن گيتار ناخنهاي شما نقش بسيار مهمي ايفا مي كنند. هر يك از ناخنهاي دست راست شما بايد به اندازه كافي و مناسب بلند باشد تا بتواندصدايي شفاف توليد كند. از طرفي ناخنهاي شما نبايد بيش از حد بلند باشد چرا كه سرعت و قدرت مانور دست راست شما را مختل مي كند. شكل و فرم صحيح ناخنها بسيار اهميت دارد، هر چند ميزان بلندي آنها به راحتي شما در نوازندگي بستگي دارد.

بطور متوسط مي توان گفت بلندي ناخنها حدودا بايد بين 1 تا 3 ميلي متر باشد كه اين ميزان بين نوازندگان مختلف متغير است. ميزان بلندي ناخنها در حدي است كه وقتي كف دست راست خود را به طرف صورت مي گيريد به گونه اي كه نوك انگشتان در سطح چشمان شما باشد، ناخنها بايد از نوك انگشتان بيرون زده باشند. با وجود اين كه ميزان بلندي ناخنها در نوازندگان مختلف متفاوت است، بهتر است با طول نسبي 1 تا 1/5 ميلي متر شروع كرده و در آينده همراه با گسترش سطح نوازندگي و متناسب با روش نواختن خاص خود، اين ابعاد را كمي تغيير دهيد.

 

در مورد فرم و شكل ناخنها، رايج ترين شكل براي ناخنها اين است كه انحناي ناخن ها بايد با انحناي سر انگشتانتان يكي باشد. هرگز ناخنها را به حالتي زينتي و به شكل قوس دار به گونه اي كه وسط آن بلند و تيزتر باشد شكل ندهيد زيرا در اين صورت حجم و شفافيت صدا كاهش مي يابد.

بهتر است كه ناخنها به يك اندازه بلند نباشند. بهترين حالت بدين گونه است كه ناخن انگشت a بلندتر از بقيه، ناخن انگشت m كوتاهتر از بقيه، ناخن انگشت i حد وسط و ناخن شصت p مي تواند بلند تر از بقيه بوده و حتي به 5 ميلي متر هم برسد.

در نهايت بهترين روش براي اندازه گيري ميزان بلندي ناخنها در هنگام نوازندگي به دست خواهد آمد.به دليل رشد روزانه ناخنها بايد مرتبا به آنها رسيدگي كنيد. بهترين روش براي انجام اين كار استفاده از سوهان ناخن بسيار ظريف مي باشد. استفاده از سوهانهاي زبر توصيه نمي گردد زيرا ممكن است به ناخن هاي شما آسيب برساند. در صورتي كه ناخن هاي شما در حين رشد به سمت پايين خم شدند بايد به وسيله سوهان يا با كوتاه كردن قسمتي كه خميده شده جلو اين تغيير شكل نامطلوب را بگيريد زيرا باعث گير كردن سيم زير ناخن هايتان در حين نوازندگي مي شود. اين خميدگي ممكن است در دو طرف و كناره هاي ناخن ها نيز ايجاد شود كه با سوهان مي توانيد اين قسمت از ناخن ها را نيز صاف كنيد.

سعي كنيد هر چند روز يكبار عمل سوهان زدن ناخن ها را انجام دهيد تا هيدمواره ناخن هاي شما اندازه ثابتي داشته باشند. به ياد داشته باشيد حتي اگر ضخيم ترين ناخنها را داريد بايستي از آنها به درستي محافظت كنيد.

 آموزش گيتار كلاسيك | گيتار زدن

براي افرادي كه ناخنهاي شكننده و نازكي دارند روشهاي گوناگوني توصيه مي شود

  • استفاده از ناخن مصنوعي داراي لايه لاكي بي رنگ با قابليت چسبيدن بر روي ناخنها
  • استفاده از چسب هاي تقويت ناخن(بهتر است براي جلوگيري از خشك شدن ناخن ها در اثر استفاده از اين چسبها هر روز روي ناخن ها را با پاك كننده هاي مخصوص تميز كنيد)
 

حتي اگر ناخن هاي نامناسب از نظر شكل و استحكام داريد مي توانيد با صرف كمي دقت و توجه آنها را به شرايط مطلوب نزديك كنيد. در مورد ناخن هاي دست چپ، بايد همواره كوتاه و سوهان كشيده باشند اما بيش از حد آنها را كوتاه نكنيد چرا كه داشتن مقداركمي ناخن پشتوانه محكمي براي قسمت گوشتي انگشتان شما مي باشد و حركت دست چپ شما را بر روي فينگر برد گيتار راحت تر مي كند (مخصوصا براي اجراي تكنيك لگاتو)

در آخر اين نكته را همواره به ياد داشته باشيد كه ناخنها براي يك گيتاريست مثل سوزن گرامافون است. بنابراين به دقت و با حوصله از آنها نگهداري كنيدتا همواره با بالاترين قدرت از توانايي آنها در گيتار نوازي بهره مند شويد.


برچسب‌ها: ،


۱۰:۴۸:۴۷ | نويسنده : كلاسيك زن | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :